ANIOŁ ZŁOTOSKRZYDŁY ZE ZŁOTYM PIÓRKIEM

  • Kod: 2321
  • Dostępność: Brak  (0szt.)

Anioł złotoskrzydły ze złotym piórkiem.
Kolekcja „Parallel World” od Studio Cela37.

Anioł to postać pełna wdzięku i elegancji, która na swoich majestatycznych skrzydłach potrafi wznieść się w powietrze. Jest to rzeźba wisząca, która doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

 

Szerokość: 15 centymetry
Wysokość: 42 centymetry
Głębokość: 9 centymetryJego anielska twarz wyraża ciekawość i spokój.
Surowość karbowanej szaty, ozdobionej delikatnymi śladami błyszczących zdobień, kontrastuje z błyszczącymi skrzydełkami, które odbijają światło i nadają rzeźbie blasku i elegancji.

Ta ceramiczna rzeźba to intuicyjne dzieło wykonane z pasją i precyzją. Dzięki swemu pięknu i delikatności doskonale wpasuje się w każde wnętrze nadając mu niepowtarzalny klimat i piękno.
Jednocześnie wskazuje na egzemplarz absolutnie wyjątkowy. W technice rzeźby intuicyjnej nie jest możliwe odtworzenie procesu twórczego w takim stopniu, aby rzeźba była identyczna z oryginałem i nosiła te same oznaki twórczego niepokoju i oddziaływania na odbiorcę.
Anioł jest częścią kolekcji aniołów turmalinowych, które powstają w naszej pracowni od 20 lat. W tej kolekcji powstały już tysiące figurek aniołów latających po niebie na całym świecie.

Materiał - szamot szkliwiony, wypalany w temperaturze 1240°C - pełna odporność na warunki atmosferyczne. Można czyścić w zmywarce.

Wszelkie prawa autorskie do prac i zdjęć zastrzeżone.

W razie wątpliwości proszę pytać - odpowiem